طراحی سایت فروشگاهی

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی
با توجه به تغییر الگوهای زندگی بشر و ترجیح افراد به خرید اینترنتی، شاهد آن هستیم که بسیاری از افراد یک جامعه بدلیل مشغله‌های کاری و زندگی مایحتاج خود را از فضای وب تهیه می‌کنند. به همین دلیل یکی از اساسی‌ترین نیازهای واحدهای تولیدی همگام شدن با مسائل روز و طراحی سایت فروشگاهی می‌باشد.

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس
خوشبختانه امکان طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس وجود دارد. بنابراین اگر توانایی پرداخت هزینه‌های بالا برای داشتن سایت‌های اختصاصی را ندارید، هیچ جای نگرانی نیست. شما می‌توانید سایت فروشگاهی خود را بوسیله وردپرس طراحی کنید و بعدها با توسعه تجارتتان وب‌سایت فروشگاهی خود را بصورت اختصاصی دربیاورید. طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس بدلیل نیمه آماده بودن این سیستم از قیمت مناسب‌تری برخوردار است.

طراحی سایت حرفه ای

مزایای طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی مزایای زیادی برای صاحبین کسب و کار و کاربران در پی دارد که در اینجا به آن‌ها اشاره خواهیم کرد؛
فرض کنید شما یک فروشگاه در دنیای واقعی دارید. شرایط به اینصورت است که، روزانه افراد زیادی به فروشگاه شما قدم می‌گذارند، از اجناس دیدن می‌کنند، از شما سوالاتی راجب محصولات می‌پرسند و شاید از اجناس شما خریداری کنند و شاید خریدی انجام نشود. در این بین شما برای راه‌اندازی فروشگاه خود نیاز به ملک دارید و اگر آن ملک را اگر نخریده باشید ماهانه مجبور به پرداخت مبلغی بعنوان اجاره بها هستید. از طرفی می‌باید چند نیرو استخدام کنید و حقوق آن افراد را نیز پرداخت کنید بعلاوه هزینه آب و برق و گاز و… از طرف دیگر پاسخ به سوالات افراد انرژی و زمان قابل توجهی از شما خواهد گرفت. طراحی وبسایت فروشگاهی علاوه بر اینکه تمامی موارد گفته شده را پوشش می‌دهد، شامل مزایای زیادی است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

عدم محدودیت مکانی
با طراحی سایت فروشگاهی، فروشگاه شما محدود به یک نقطه خاص جغرافیایی نیست و افرادی از سراسر کشور، شما را رصد می‌کنند. اینگونه تعداد مشتریان شما نیز بیشتر شده و در نتیجه کسب و کارتان رونق طراحی سایت فروشگاهی خواهد گرفت.

عدم محدودیت زمانی
با طراحی سایت فروشگاهی دیگر کسب و کار شما محدود به ساعات خاصی نیست و کاربران می‌توانند بصورت 24 ساعته از فروشگاه اینترنتی شما دیدن و از آن خرید کنند.

صرفه جویی در زمان
با طراحی سایت فروشگاهی و درج گالری تصاویر، ویدئو، تخصیص بخش توضیحات محصول و ثبت نظر، برای کاربران این امکان را فراهم می‌آورید تا کاربران بتوانند بدون مراجعه حضوری به فروشگاه ، محصولات را ببینند، مقایسه کنند و در نهایت خرید کنند. بدین صورت در وقت و هزینه کاربران نیز صرفه جویی می‌شود.

برندیگ
یکی از قدرتمندترین ابزار بازاریابی در دنیای وب، طراحی سایت است. اگر طراحی سایت شما بصورت حرفه‌ای انجام شده باشد و کاربران از سیستم فروشگاهی شما راضی باشند، آن‌را به یکدیگر معرفی کرده و ممکن است آن‌را در شبکه‌های اجتماعی خود نیز به اشتراک بگذارند. کمی طول نمی‌کشد تا نام برند شما بر سر زبان‌ها افتاده و تبدیل به یک برند محبوب و شناخته شده خواهید شد.

طراحی سایت شرکتی
امروزه ساخت و طراحی سایت شرکتی مانند قدیم، کاری دشوار نیست و با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوایی همچون وردپرس می‌توانید یک سایت شرکتی جذاب و به صرفه داشته باشید. سایت شرکتی برای اهداف مختلفی همچون اطلاع رسانی به افراد، بروزرسانی وبلاگ و کاتالوگ‌های مجموعه، معرفی خدمات و درج سوابق، رزومه کاری و نمونه کارهای مجموعه بکار می‌رود. برای آنکه طراحی سایت شرکتی شما در بین رقبا بدرخشد باید بصورت خلاقانه طراحی شود. به همین دلیل ما مجموعه تهران سایت را به شما پیشنهاد می‌دهیم. تهران سایت بیش از 1500 نمونه کار طراحی سایت شرکتی خلاقانه در رزومه خود دارد که می‌توانید برای آشنایی بیشتر به وب‍سایت مجموعه مراجعه فرمائید. هدف از طراحی سایت شرکتی توسعه آن تجارت، مطرح کردن موفقیت‌های آن مجموعه، اطلاع رسانی عمومی و ایجاد اعتماد و شهرت در بین افراد است.

مراحل طراحی سایت شرکتی
قبل از شروع طراحی یک سایت شرکتی اعم از بانک، هتل، کارخانجات و … رعایت چند نکته ضروری است که در ادامه به آن می‌پردازیم. با ما همراه باشید:

مشخص کردن هدف وب سایت: قبلا از هر چیزی باید هدف از طراحی سایت را در نظر بگیرید
شناخت کاربران: اینکه کاربران ما چه کسانی هستند و چه نیازهایی دارند؟
بررسی رقبا: با آنالیز و بررسی رقبا می‌توانید بهترین استراتژی را برای وب‌سایت خود پیاده سازی کنید.
طراحی سایت حرفه ای

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی
طرح‌بندی زیبا
رعایت اصول و کدنویسی استاندارد
طراحی ریسپانسیو و واکنش‌گرا
در دسترس بودن وب‌سایت و آپتایم بالا
ایجاد تجربه کاربری عالی
استفاده از منوهای هدایت کننده واضح
تولید محتوای جذاب و باکیفیت
بهینه‌سازی نرخ تبدیل
استفاده از سرورهایی با امنیت بالا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *